پروژه رای گیری الکترونیکی 67 ص

دسته بندي : پروژه » دانلود پروژه های آماده دانشجویی
لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد صفحه : 67 صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

‏ ÿ‏ ‏پروژه ‏ ( ‏رای گیری الکترونیکی‏) :
‏1
‏ ‏سما واحد شیروان
‏موضوع :‏ ‏رای گیری الکترونیکی‏
‏ ÿ‏ ‏پروژه ‏ ( ‏رای گیری الکترونیکی‏) :
‏2
‏تحت زبان : ‏ PHP‏
‏بانک اطلاعاتی ‏ : ‏ MySQL
‏مقدمه
‏ ‏تار جهان گستر (Word Wide Web‏)‏ ‏دنیای عجیبی است که تکنولوژی های مربوط به آن ، اغلب بدون پشتیبانی کافی ، عرضه می شوند و کاربران این تکنولوژی ها ، همه روزه با واژگان جدیدی برخورد می کنند که باعث سر درگمی آنها می شوند.
‏ برای نمونه می توان به رشد برنامه های Open Source‏ اشاره کرد ( برنامه هائی که می توان آنها را گسترش داد و یا تغییراتی در ساختار آنها ایجاد نمود) متداول ترین این برنامه ها ، سیستم عامل یونیکس و به طور خاص لینکوس می باشد . این برنامه ها با وجود پایداری ، دارای یک مشکل بزرگ می باشند و آن دشوار بودن آموختن این برنامه ها می باشد. کمبود راهنمائی هایی که به زبان ساده ، این برنامه ها را به مبتدیان آموزش دهد . باعث شده است که این دسته از نرم افزارها از جایگاه واقعی خود دور نگاه داشته شوند. Php‏ یکی از زبانهای اسکریپتی Open Source‏ ، ابزاری مفید می باشد که تاکنون علی رغم سادگی استفاده از آن هنوز به طور شایسته از آن استقبال نشده است.
Php‏ چیست :
‏ پی اچ پی که در ابتدای سال 1994 توسط Rasmus Lerdorf‏ ایجاد شد ، مخفف واژگان Personal Home Page‏ به حساب می آمد.
‏ با گسترش قابلیتها و موارد استفاده از این زبان Php‏ در معنای Hypertext Preprocessor‏ به کار گرفته ‏
‏می شود. این بدان معنا است که پی اچ پی ، اطللاعات را قبل از تبدیل به زمان html‏ پردازش می کند. مطابق سایت وب رسمی پی اچ پی که در آدرس www.php.net‏ قرار دارد ، پی اچ پی یک زبان اسکریپتی سمت سرویس دهنده می باشد.
‏ سمت سرویس دهنده بودن به این معنا است که تمام پردازشهای این زبان بر روی سرویس دهنده (سرور) انجام می گیرد. یک سرویس دهنده در حقیقت یک کامپیوتر مخصوص می باشد که صفحات وب در آنجا نگهداری ‏
‏می شوند .
‏ این زبان بر روی هر سیستم عاملی قابل اجرا است. منظور از این سیستم عاملهایی می باشد که برروی سرویس دهنده نصب می شوند. پی اچ پی نه تنها قابلیت اجرا بر روی هر سیستم عاملی را می باشد، بلکه برای منتقل کردن برنامه های که از آن یک سیستم عامل به سیستم عامل دیگر ، احتیاج به تغییرات اندکی خواهید داشت و حتی در بعضی از موارد ، بدون احتیاج به هیچ تغییری می توانید ، یک برنامه را با زبان پی اچ پی از یک سیستم عامل به سیستم عامل دیگر منتقل کنید.
‏ ÿ‏ ‏پروژه ‏ ( ‏رای گیری الکترونیکی‏) :
‏3
‏ پی اچ پی برخلاف زبانهای برنامه نویسی (Programming Languages‏) یک زبان اسکریپتی (Scripting Languages‏) ‏ می باشد . به عبارت دیگر دستورات پی اچ پی بعد از رخداد یک رویداد (event‏) ‏اجرا می شوند. این رویدادها می توانند شامل ارسال یک فرم ، رفتن به یک url‏ مشخص و یا موارد دیگر باشد. متداولترین زبان اسکریپتی زبان جاوا اسکریپت می باشد که معولا برای پاسخ به رویدادهای کاربر در مرورگر وب ، به کار می رود. تفاوت عمده جاوااسکریپت و پی اچ پی دراین است که جاوا یک تکنولوژی سمت سرویس گیرنده است . زبانهائی مانند جاوا و پی اچ پی تفسیر شونده نامیده می شوند. به عبارت دیگر برای اجرا به یک مفسر مانند مرورگر وب نیاز است. اما زبانهای برنامه نویسی مانند c‏ و یا java‏ بعد از ترجمه به زبان ماشین به خودی خود قابل اجرا می باشند.
‏به چه دلیل از Php‏ استفاده می کنیم؟
‏ پی اچ پی در مقایسه با تکنولوژی های مشابه ، سریعتر و بهتر و آسانتر است . از جمله تکنولوژی های مشابه برای طراحی یک سایت وب می توان به این موارد اشاره کرد
‏اسکریپت هایInterface ‏ Common Gatway‏ که معمولا به زبان Perl‏ نوشته می شوند ، ASP‏(Active Server Page‏ ) و JSP‏ (Java Server Page‏) جاوا اسکریپت یک گزینه جایگزین برای پی اچ پی در نظر گرفته نمی شوند. زیرا بر خلاف پی اچ پی ، یک تکنولوژی سمت سرویس گیرنده است و همانند تکنولوژهایی مانند CGT ‏ و PHP‏، نمی تواند یک صفحه HTML‏ را تولید کند.
‏ مزیتی که چی اچ پی در مقابل html‏ دارد این است که html‏ یک سیستم محدود به حساب می آید و توانائی ایجاد ارتباط متقابل با کاربر را ندارد . کاربران هنگامی که با یک صفحه html‏ مواجه می شوند ، تنها یک صفحه ساده را روبروی خود مشاهده می کنند که توانائی ایجاد واکنش به اعمال کاربر را ندارد. اما با استفاده از پی اچ پی ،
‏شما می توانید صفحاتی را ایجاد کنید که برای مثال عناصر موجود در صفحه براساس سیستم عامل کاربر و یا تاریخ مشاهده صفحه ، تنظیم شوند. همچنین پی اچ پی می تواند با فایل ها یا پایگاههای داده (Database‏) ارتباط برقرار کند و بسیاری عملیات دیگر که html‏ قادر به انجام آنها نمی باشد.
‏ طراحان صفحات وب از مدتها پیش به این نتیجه رسیدند که اگر در صفحات خود ، فقط از کدهای html‏ استفاده کنند ، باید به طور مرتب آنرا تغییر دهند و اطلاعات آنرا به روز کنند . به همین علت تکنولوژهائی مانند CGI‏ از همان آغاز ، طرفداران بسیاری پیدا کردند. این تکنولوژی ها به طراحان این امکان را می دهد که برنامه هایی ایجاد کنند که به صورت داینامیک ، صفحات وب را تولید کنند. همچنین در هنگام ارتباط با یک پایگاه داده بدون دخالت هر انسانی ، صفحات به روز آوری شوند.
‏ ÿ‏ ‏پروژه ‏ ( ‏رای گیری الکترونیکی‏) :
‏4
‏ به عنوان آخرین مطلب در مورد برتریهای پی اچ پی تنها به ذکر این مطلب بسنده که هم اکنون نزدیک به سه میلیون از سایتهای وب از تکنولوژی پی اچ پی استفاده می کنند.
‏چکیده از پروژه :
‏سیستم وجود فایلSalman.php‏ را تست خواهد کرد و ‏در ‏صورت وجود آن را باز خواهد ‏کرد و ‏در ‏غیر ‏اینصورت برنامه متوقف میشود اینکار توسط در فایل class.php‏ ،تابع CheckFileConfig‏ انجام میشود.
‏برنامه به بانک اطلاعاتی وصل خواهد شد ودرصورت وجود خطا برنامه متوقف میشود وبه شما خطا خواهد داد، همین طور برای انتخاب بانک اطلاعاتی این کار توسط تابع connect‏ در فایل class.php‏ انجام می شود.
‏در اینجا فایل farsi.php‏ باز خواهد شد و زبان را اجرا می کند و در صورتی که در برنامه متنی مانند متن خود پیدا کند آن را جایگزین خواهد کرد.
‏در صورت بر نخوردن به هیچ خطایی برنامه login.php‏ را اجرا می کند و کاربر با کلیک بر رویه register‏ می تواند ثبت نام کند و در صورت کلیک بر رویه login‏ وارد بخش مورد نظر شود

 
دسته بندی: پروژه » دانلود پروژه های آماده دانشجویی

تعداد مشاهده: 3934 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.zip

فرمت فایل اصلی: .doc

تعداد صفحات: 67

حجم فایل:1,386 کیلوبایت

 قیمت: 1,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل